MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 14298309
nr 1429 8309
Vitrinskåp
Louis XV-stil. Bredd: 79 cm. Djup: 36 cm, höjd: 147 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:18:42
26/10 10:25:07
300 kr
1/11 07:43:21